HSD121PHW1 Kompatibilní matryca do laptopa 12,1“ 30pin HD LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran HSD121PHW1 Kompatibilní 12,1", HD 1366x768, 30 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Zapytaj
(cena obniżona o 30 %)
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD121PHW1 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD121PHW1 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 12,1" (10.2"x6.4")
Rozdzielność: HD (1366x768)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD121PHW1 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 12,1", rozdzielność HD 1366x768, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).