HSD101PFW2 0-L00 Kompatibilní matryca do laptopa LCD 10,1“ 40pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran HSD101PFW2 0-L00 Kompatibilní 10,1", 1024x600, 40 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD101PFW2 0-L00 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD101PFW2 0-L00 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,1" (8.74"x4.92")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD101PFW2 0-L00 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1024x600LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).