HSD101PFW1 Rev A03 Kompatibilní matryca do laptopa LCD 10,1“ 40pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – ekran HSD101PFW1 Rev A03 Kompatibilní 10,1", 1024x600, 40 pin, LED, matowa powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD101PFW1 Rev A03 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD101PFW1 Rev A03 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,1" (8.74"x4.92")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD101PFW1 Rev A03 Kompatibilní
Podstawowe dane: matowa powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1024x600LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).