HSD100IFW1-A01 Kompatibilní matryca do laptopa 10,0“ 30pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – matowa ekran HSD100IFW1-A01 Kompatibilní 10,0", WSVGA 1024x600, 30 pin, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD100IFW1-A01 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD100IFW1-A01 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,0" (8,86"x5,28")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD100IFW1-A01 Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 10,0", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w lewo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).