HSD089IFW1-A02 Kompatibilní matryca do laptopa 8,9“ 40pin WSVGA LED - Matowa
Matryca do laptopa – matowa ekran HSD089IFW1-A02 Kompatibilní 8,9 40pin, WSVGA  1024x600, LED, 2 lata gwarancji
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD089IFW1-A02 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD089IFW1-A02 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 8,9"
Rozdzielność: 1024x600
Konektor: 40 pin
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD089IFW1-A02 Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 809", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).