Zasilacz do laptopa Samsung kompatibilní AA-PA2N40W - Ładowarka 40W
Zasilacz do laptopa Samsung kompatibilní AA-PA2N40W Parametry: 5,5 x 3,0mm, 40W 2,15A 19V, Gwarancja: 2 lata
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZASILACZ DO LAPTOPA Samsung kompatibilní AA-PA2N40W 40W
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ZASILACZ?
Na naszej stronie nie może brakować wyszukiwarki dzięki której znajdziesz zasilacz do Twojego laptopa. Dalej ważne są wartości V (Volty) i W (Watty) podane na zasilaczu w formacie OUTPUT: 40W 2,15A 19V lub na laptopie INPUT: 40W 2,15A 19V. Napięcie (Volt) musi być takie same. Natężenie prądu (Amper) musi być takie same lub wyższe od wartości podanych na laptopie. Ten parametr określa maksymalną wartość prądu, którą można adapter obciążyć. Ilość pobieranego prądu określa laptop sam. Siła (Watt) uzyskasz po pomnożeniu wartości napięcia i prądu. Np. 19V x 2,1A = 40W. Typ konektora jest zawsze podany w opisie produktu np. 5,5 x 3,0mm. Zasilacz należy zawsze dobierać według producenta laptopa, żeby zagwarantować kompatybilność poszczególnych części.
Gwarancja: 2 lata
Moc: 40W / 2,15A / 19V
Konektor: 5,5 x 3,0mm
Producent: Movano
Zawartość opakowania:
Kabel oraz zasilacz do laptopa Samsung kompatibilní AA-PA2N40W 40W