LP173WF1(TL)(B3) matryca do laptopa 17,3“ 40pin Full HD LED - Świecąca
Matryca do laptopa – świecąca ekran LP173WF1(TL)(B3) 17,3", Full HD 1920x1080, 40 pin, LED, 2 lata gwarancji
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE LP173WF1(TL)(B3)
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA LP173WF1(TL)(B3)?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,3" (15.5"x8.98")
Rozdzielność: Full HD 1080p (1920x1080)
Konektor: 40 pin
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa LP173WF1(TL)(B3)
Podstawowe dane: rozmiar 17,3", rozdzielność Full HD (1920x1080), LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).