B154PW01 V.1 matryca do laptopa 15,4“ 30pin WXGA+ 1-CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B154PW01 V.1 15,4“ 30pin, 1440x900 WXGA+ 1-CCFL, Powierzchnia matrycy: świecąca, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154PW01 V.1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154PW01 V.1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA+ (1440x900)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: 1-CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca lub matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154PW01 V.1
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1440x900, Powierzchnia matrycy: świecąca, 1-CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).