B154SW01 V.8 matryca do laptopa 15,4“ 30pin WSXGA+ CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B154SW01 V.8 15,4“ 30pin, 1680x1050 WSXGA+ 1680x1050, CCFL, świecąca, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154SW01 V.8
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154SW01 V.8?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WSXGA+ (1680x1050)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154SW01 V.8
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1680x1050, świecąca, CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).