Toshiba LT133EE09300 matryca do laptopa 13,3“ 40pin HD LED Slim - świecąca
Matryca do laptopa – ekran Toshiba LT133EE09300 13,3“ 40pin HD LED Slim, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
Toshiba
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE Toshiba LT133EE09300
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA Toshiba LT133EE09300?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 13,3“ (11,3"x7,1")
Rozdzielność: WXGA (1366X768) HD
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Toshiba LT133EE09300
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 13,3", rozdzielność 1366X768, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).