N116BGE-EA2 matryca do laptopa 11,6“ 30pin eDP WXGA HD - świecąca
Matryca do laptopa – ekran N116BGE-EA2 11,6", HD 1366x768, 30 pin eDP, Slim, LED, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
Chi Mei
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE N116BGE-EA2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA N116BGE-EA2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 11,6" (10"x5.6")
Rozdzielność: WXGA (1366x768 HD) Slim SB
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa N116BGE-EA2
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 11,6", rozdzielność HD 1366x768, LED podświetlenie, 30 pinowy eDP LEDkonektor znajdujący się na matrycy wprawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).