LP173WF1-TLA1 matryca do laptopa 17,3“ 40pin Full HD LED - Świecąca
Matryca do laptopa – świecąca ekran LP173WF1-TLA1 17,3", Full HD 1920x1080, 40 pin, LED, 2 lata gwarancji
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE LP173WF1-TLA1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA LP173WF1-TLA1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,3" (15.5"x8.98")
Rozdzielność: Full HD 1080p (1920x1080)
Konektor: 40 pin
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa LP173WF1-TLA1
Podstawowe dane: rozmiar 17,3", rozdzielność Full HD (1920x1080), LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).