AB1560001 matryca do laptopa 15,6" HD LED 40 pin - Błyszcząca
Matryca do laptopa – ekran AB1560001 15,6" WXGA (1366x768) HD,LED, 40 pin, błyszcząca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
INNOLUX
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE AB1560001
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA  AB1560001?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6")
Rozdzielczość:WXGA (1366x768)
Złącze: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Błyszcząca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa AB1560001
Podstawowe dane: błyszcząca powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielczość 1366x768, podświetlenie LED, 40- pinowe złącze znajdujące się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).