B156HW03 V.0 matryca do laptopa 15,6“ 40pin Full HD LED Slim - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B156HW03 V.0 15,6“ 40pin 1920x1080 Full HD LED Slim, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B156HW03 V.0
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B156HW03 V.0?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ (13,6"x7.6")
Rozdzielność: 1080p (1920x1080) Full HD Slim
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HW03 V.0
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).