LP171WU8-TLB1 matryca do laptopa 17,1“ 30pin WSXGA+ CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran LP171WU8-TLB1 17,1", WSXGA+ 1680x1050, 30 pin, CCFL, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
LG
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE LP171WU8-TLB1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA LP171WU8-TLB1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,1" (14.4"x9")
Rozdzielność: WSXGA+ (1680x1050)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa LP171WU8-TLB1
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 17,1", rozdzielność WSXGA+ (1680x1050), CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).