HSD141PK12 matryca do laptopa 14,1“ 30pin CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran HSD141PK12 14,1", XGA 1024x768, 30 pin, Powierzchnia matrycy: świecąca, CCFL, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD141PK12
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD141PK12?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 14,1“ (11.3"x8.4")
Rozdzielność: XGA (1024x768)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD141PK12
Podstawowe dane: rozmiar 14,1", rozdzielność 1024x768, Powierzchnia matrycy: świecąca, CCFL podświetlenie, 30 pinowy LED konektor.