B150XG05 V.2 matryca do laptopa 15,0“ 30pin XGA, CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B150XG05 V.2 15,0“ 30pin XGA, CCFL, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B150XG05 V.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B150XG05 V.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15"(12"x9")
Rozdzielność: XGA (1024x768)
Konektor: 30 pin
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B150XG05 V.2
Podstawowe dane:  świecąca powierzchnia, rozmiar 15,0", rozdzielność XGA (1024x768)CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor.