B150XG01 V.1 matryca do laptopa 15,0“ 30pin XGA, CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B150XG01 V.1 15,0“ 30pin XGA, CCFL, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B150XG01 V.1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B150XG01 V.1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15"(12"x9")
Rozdzielność: XGA (1024x768)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B150XG01 V.1
Podstawowe dane:  świecąca powierzchnia, rozmiar 15,0", rozdzielność XGA (1024x768)CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor.