Sony Vaio VPC-EB15FG Ładowarka samochodowa do laptopa 90W
Ładowarka samochodowa do laptopa Sony Vaio VPC-EB15FG, Nowa, 2 lata gwarancji, Wstępne napięcie: 12 V (10 - 15V), Moc: 90W 4,7A 19,5V, Złącze: 6,5 x 4,4mm
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
SONY VAIO
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
Ładowarka samochodowa 12V do laptopa Sony Vaio VPC-EB15FG
Doładuj swój laptop Sony Vaio VPC-EB15FG PODCZAS PODRÓŻY!
Czeka Cię wyjazd służbowy i potrzebujesz, żeby twój laptop był wciąż w trybie awaryjnym? W takim razie nie wahaj się i weź ze sobą ładowarkę samochodową. Ładowarki samochodowe są przeznaczone do zasilania laptopa za pomocą 12V gniazda w samochodzie.
Ładowarka samochodowa
Logo CE RoHS FC
Adaptery do samochodu z certyfikatem jakości.
Jak wybrać właściwy rodzaj ładowarki samochodowej?
Odpowiednią ładowarkę samochodową możesz znaleźć za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Wystarczy wpisać model laptopa, który jest zawsze podany na spodzie urządzenia, pod baterią lub w niektórych modelach na ramie matrycy. Dodatkowo ważne parametry (przykład) INPUT: 90W/4,7A/19,5V. Dzięki nim wiadomo, jakiej mocy ładowarkę potrzebujesz. Wartości mogą być identyczne lub wyższe. Rozmiar złącza jest zawsze podany w opisie produktu np. 6,5 x 4,4mm. Żeby być pewnym, iż wybierasz kompatybilną ładowarkę, zawsze dobieraj ją według producenta danego urządzenia.
Jak wybrać ładowarkę
Parametry techniczne:
  • Stan: Nowa
  • Gwarancja: 2 lata
  • Napięcie wyjściowe: 10V - 15V
  • Moc: 4,7A / 90W / 19,5V
  • Złącze: 6,5 x 4,4mm
  • Producent: Terahertz
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Ładowarkę samochodową do laptopa Sony Vaio VPC-EB15FG 90W