Sony Vaio VPC-EB15FM/T Ładowarka samochodowa do laptopa 90W
Ładowarka samochodowa do laptopa Sony Vaio VPC-EB15FM/T, Nowa, 2 lata gwarancji, Wstępne napięcie: 12 V (10 - 15V), Moc: 90W 4,7A 19,5V, Złącze: 6,5 x 4,4mm
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
Ładowarka samochodowa 12V do laptopa Sony Vaio VPC-EB15FM/T
Doładuj swój laptop Sony Vaio VPC-EB15FM/T PODCZAS PODRÓŻY!
Czeka Cię wyjazd służbowy i potrzebujesz, żeby twój laptop był wciąż w trybie awaryjnym? W takim razie nie wahaj się i weź ze sobą ładowarkę samochodową. Ładowarki samochodowe są przeznaczone do zasilania laptopa za pomocą 12V gniazda w samochodzie.
Odpowiednią ładowarkę samochodową możesz znaleźć za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Wystarczy wpisać model laptopa, który jest zawsze podany na spodzie urządzenia, pod baterią lub w niektórych modelach na ramie matrycy. Dodatkowo ważne parametry (przykład) INPUT: 90W/4,7A/19,5V. Dzięki nim wiadomo, jakiej mocy ładowarkę potrzebujesz. Wartości mogą być identyczne lub wyższe. Rozmiar złącza jest zawsze podany w opisie produktu np. 6,5 x 4,4mm. Żeby być pewnym, iż wybierasz kompatybilną ładowarkę, zawsze dobieraj ją według producenta danego urządzenia.
  • Gwarancja: 2 lata
  • Napięcie wyjściowe: 10V - 15V
  • Moc: 4,7A / 90W / 19,5V
  • Złącze: 6,5 x 4,4mm
  • Producent: Terahertz
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Ładowarkę samochodową do laptopa Sony Vaio VPC-EB15FM/T 90W