LP173WD1(TL)(C1) matryca do laptopa 17,3“ 40pin HD+ LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran LP173WD1(TL)(C1) 17,3", HD+ 1600x900, 40 pin, LED, świecąca, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
LG
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE LP173WD1(TL)(C1)
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA LP173WD1(TL)(C1)?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,3" (15.5"x8.98")
Rozdzielność: WXGA++ (1600x900) HD+
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa LP173WD1(TL)(C1)
Podstawowe dane: rozmiar 17,3", rozdzielność 1600x900 HD+, świecąca, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).