LP173WD1 (TL) (C2) LP173WD1 LC2-T matryca do laptopa 17,3“ 40pin HD+ LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran LP173WD1 (TL) (C2) LP173WD1 LC2-T 17,3", HD+ 1600x900, 40 pin, LED, świecąca, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
LG
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE LP173WD1 (TL) (C2) LP173WD1 LC2-T
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA LP173WD1 (TL) (C2) LP173WD1 LC2-T?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 17,3" (15.5"x8.98")
Rozdzielność: WXGA++ (1600x900) HD+
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa LP173WD1 (TL) (C2) LP173WD1 LC2-T
Podstawowe dane: rozmiar 17,3", rozdzielność 1600x900 HD+, świecąca, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).