Zasilacz do laptopa Kompatibilní Samsung AA-PA2N40S - Ładowarka 40W
Zasilacz do laptopa Kompatibilní Samsung AA-PA2N40S Parametry: 3,0 x 1,1mm, 40W 2,1A 19V, Gwarancja: 2 lata
Towar niedostępny
Dostępność na magazynie 22.5.2026
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Terahertz
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZASILACZ DO LAPTOPA Kompatibilní Samsung AA-PA2N40S 40W
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ZASILACZ?
Na naszej stronie nie może brakować wyszukiwarki dzięki której znajdziesz zasilacz do Twojego laptopa. Dalej ważne są wartości V (Volty) i W (Watty) podane na zasilaczu w formacie OUTPUT: 40W 2,1A 19V lub na laptopie INPUT: 40W 2,1A 19V. Napięcie (Volt) musi być takie same. Natężenie prądu (Amper) musi być takie same lub wyższe od wartości podanych na laptopie. Ten parametr określa maksymalną wartość prądu, którą można adapter obciążyć. Ilość pobieranego prądu określa laptop sam. Siła (Watt) uzyskasz po pomnożeniu wartości napięcia i prądu. Np. 19V x 2,1A = 40W. Typ konektora jest zawsze podany w opisie produktu np. 3,0 x 1,1mm. Zasilacz należy zawsze dobierać według producenta laptopa, żeby zagwarantować kompatybilność poszczególnych części.
Gwarancja: 2 lata
Moc: 40W / 2,1A / 19V
Konektor: 3,0 x 1,1mm
Producent: Movano
Zawartość opakowania:
Kabel oraz zasilacz do laptopa Kompatibilní Samsung AA-PA2N40S 40W