Sony Vaio PCG-21213M HSD100IFW1 matryca do laptopa 10,0“ 30pin WSVGA LED - Świecąca
Matryca do laptopa – świecąca ekran Sony Vaio PCG-21213M HSD100IFW1 10,0“ 30pin WSVGA LED, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE Sony Vaio PCG-21213M HSD100IFW1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA Sony Vaio PCG-21213M HSD100IFW1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,0" (8,86"x5,28")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Sony Vaio PCG-21213M HSD100IFW1
Podstawowe dane: rozmiar 10,0", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 30 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).