HSD100IFW1 REV.1 F01 matryca do laptopa 10,0“ 30pin WSVGA LED - Świecąca
Matryca do laptopa – świecąca ekran HSD100IFW1 REV.1 F01 10,0“ 30pin WSVGA LED, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD100IFW1 REV.1 F01
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD100IFW1 REV.1 F01?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,0" (8,86"x5,28")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD100IFW1 REV.1 F01
Podstawowe dane: rozmiar 10,0", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 30 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).