Zasilacz do laptopa Samsung kompatibilní A18-065N2A - Ładowarka 65W
Zasilacz do laptopa Samsung kompatibilní A18-065N2A Parametry: USB-C, 65W 3,25A 20V  (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 3.25A), Gwarancja: 2 lata
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
Terahertz
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZASILACZ DO LAPTOPA Samsung kompatibilní A18-065N2A 65W
OFERUJEMY ZASILACZE DO WIELU MAREK LAPTOPÓW.
Zasilacz do laptopa
Logo CE RoHS FC
ADAPTERY SIECIOWE Z CERTYFIKATEM JAKOŚCI.
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ZASILACZ?
Na naszej stronie nie może brakować wyszukiwarki dzięki której znajdziesz zasilacz do Twojego laptopa. Dalej ważne są wartości V (Volty) i W (Watty) podane na zasilaczu w formacie OUTPUT: 65W 3,25A 20V lub na laptopie INPUT: 65W 3,25A 20V. Napięcie (Volt) musi być takie same. Natężenie prądu (Amper) musi być takie same lub wyższe od wartości podanych na laptopie. Ten parametr określa maksymalną wartość prądu, którą można adapter obciążyć. Ilość pobieranego prądu określa laptop sam. Siła (Watt) uzyskasz po pomnożeniu wartości napięcia i prądu. Np. 20V x 3,25A = 65W. Typ konektora jest zawsze podany w opisie produktu np. USB-C. Zasilacz należy zawsze dobierać według producenta laptopa, żeby zagwarantować kompatybilność poszczególnych części.
Jak wybrać ładowarkę
Parametry techniczne:
Stan: Nowa
Gwarancja: 2 lata
Moc: 65W / 3,25A / 20V  (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 3.25A)
Konektor: USB-C
Producent: Terahertz
Zawartość opakowania:
Kabel oraz zasilacz do laptopa Samsung kompatibilní A18-065N2A 65W