Kompatibilní B156HAN09.0 matryca do laptopa 15,6“ 30pin TN FHD LED - Błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B156HAN09.0 15,6“, 30pin TN, 1920x1080 FHD LED, Błyszczący, Wyjątek: szerokość elektroniki 260 mm
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B156HAN09.0
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B156HAN09.0?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 15,6"
  • Rozdzielność: (1920x1080 FHD)
  • Konektor: 30 pin TN
  • Podświetlenie: LED
  • Wyjątek: Szerokość elektroniki 260 mm
  • Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B156HAN09.0
Podstawowe dane: Błyszczący powierzchnia, szerokość elektroniki 260 mm, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).