Kompatibilní B156HAN10.2 matryca do laptopa 15,6“ 40pin IPS 240Hz FHD LED - Błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B156HAN10.2 15,6“, 40 pin IPS, 1920x1080 FHD, LED, 240Hz, Błyszczący
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B156HAN10.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B156HAN10.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 15,6"
  • Rozdzielność: (1920x1080 FHD) 240Hz
  • Konektor: 40 pin IPS
  • Podświetlenie: LED
  • Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B156HAN10.2
Podstawowe dane: Błyszczący powierzchnia, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080 FHD, 240Hz, LED podświetlenie, 40 pinowy IPS konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).