HSD089IFW1-B00 matryca do laptopa 8,9“ 40pin WSVGA (1024x600) - Świecąca
Matryca do laptopa – świecąca ekran HSD089IFW1-B00 8,9“ 40pin WSVGA (1024x600), 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 3 szt.
Do koszyka
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD089IFW1-B00
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD089IFW1-B00?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 8,9" (7,6"x4,5")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną świecąca matrycę do laptopa HSD089IFW1-B00
Podstawowe dane: rozmiar 8,9", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy wprawo na dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).