B154PW02 V matryca do laptopa 15,4“ 30pin WXGA CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B154PW02 V 15,4“ 30pin, WXGA (1280x800), CCFL, Powierzchnia matrycy: świecąca, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154PW02 V
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154PW02 V?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA (1280x800)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: 2-CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154PW02 V
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1280x800Powierzchnia matrycy: świecąca, 2-CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).