B154PW04 V.5 matryca do laptopa 15,4“ 40pin WXGA+ LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B154PW04 V.5 15,4“ 40pin 1440x900 WXGA+ LED, Powierzchnia matrycy: świecąca, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 2 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154PW04 V.5
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154PW04 V.5?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: 1440x900 WXGA+
Konektor: 40 pin typ 2 Apple
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154PW04 V.5
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1440x900, Powierzchnia matrycy: świecąca, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).