B141PW04 V.0 matryca do laptopa 14,1“ 50pin WXGA+ LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B141PW04 V.0 14,1“ 50pin WXGA+ LED, Powierzchnia matrycy: świecąca, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B141PW04 V.0
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B141PW04 V.0?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 14,1" (12"x7.4")
Rozdzielność: WXGA+ (1440x900)
Konektor: 50 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B141PW04 V.0
Podstawowe dane: rozmiar 14,1", rozdzielność 1440x900, Powierzchnia matrycy: świecąca, LED podświetlenie, 50 pinowy LED konektor.