Kompatibilní B141PW01 V.2 matryca do laptopa 14.1“ 30pin WXGA+ CCFL - Błyszcząca
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B141PW01 V.2 14,1“ 30pin WXGA+ 1440x800, CCFL, Powierzchnia matrycy: Błyszcząca, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 4 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B141PW01 V.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B141PW01 V.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 14.1“
Rozdzielność: WXGA+ (1440x900)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: błyszcząca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B141PW01 V.2
Podstawowe dane: rozmiar 14.1", rozdzielność WXGA+ 1440x800, Powierzchnia matrycy: Błyszcząca, CCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy na górze po prawej (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).