Kompatibilní B141EW05 V.3 matryca do laptopa 14,1“ 30pin LED FLEX - Matowy
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B141EW05 V.3 14,1“, 30pin, 1280x800, LED, FLEX (zasilanie), Tylko dla firmy Dell, Matowy
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie 1 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B141EW05 V.3
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B141EW05 V.3?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 14,1"
  • Rozdzielność: 1280x800
  • Konektor: 30 pin
  • Podświetlenie: LED, FLEX (zasilanie)
  • Wyjątek: Tylko dla firmy Dell
  • Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B141EW05 V.3
Podstawowe dane: Matowy powierzchnia, rozmiar 14,1", rozdzielność 1280x800, LED, FLEX (zasilanie), tylko dla firmy Dell, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawym górnym rogu (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).