Lenovo Flex 5 81X20007US Ładowarka samochodowa do laptopa 65W
Ładowarka samochodowa do laptopa Lenovo Flex 5 81X20007US, Nowa, 2 lata gwarancji, Wstępne napięcie: 12 V (10 - 15V), Moc: 65W 3,25A 20V, Złącze: 4 x 1,7 x 11mm
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
Ładowarka samochodowa 12V do laptopa Lenovo Flex 5 81X20007US
Doładuj swój laptop Lenovo Flex 5 81X20007US PODCZAS PODRÓŻY!
Czeka Cię wyjazd służbowy i potrzebujesz, żeby twój laptop był wciąż w trybie awaryjnym? W takim razie nie wahaj się i weź ze sobą ładowarkę samochodową. Ładowarki samochodowe są przeznaczone do zasilania laptopa za pomocą 12V gniazda w samochodzie.
Odpowiednią ładowarkę samochodową możesz znaleźć za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie internetowej. Wystarczy wpisać model laptopa, który jest zawsze podany na spodzie urządzenia, pod baterią lub w niektórych modelach na ramie matrycy. Dodatkowo ważne parametry (przykład) INPUT: 65W/3,25A/20V. Dzięki nim wiadomo, jakiej mocy ładowarkę potrzebujesz. Wartości mogą być identyczne lub wyższe. Rozmiar złącza jest zawsze podany w opisie produktu np. 4 x 1,7 x 11mm. Żeby być pewnym, iż wybierasz kompatybilną ładowarkę, zawsze dobieraj ją według producenta danego urządzenia.
  • Gwarancja: 2 lata
  • Napięcie wyjściowe: 10V - 15V
  • Moc: 3,25A / 65W / 20V
  • Złącze: 4 x 1,7 x 11mm
  • Producent: Terahertz
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Ładowarkę samochodową do laptopa Lenovo Flex 5 81X20007US 65W