HSD101PFW1 Rev.1 A01 matryca do laptopa 10,1“ 40pin WSVGA LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran HSD101PFW1 Rev.1 A01 10,1“ 40pin WSVGA LED, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD101PFW1 Rev.1 A01
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD101PFW1 Rev.1 A01?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,1" (8.74"x4.92")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD101PFW1 Rev.1 A01
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).