HSD101IFW3-A00 matryca do laptopa 10,1“ 40pin WSVGA LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran HSD101IFW3-A00 10,1“ 40pin WSVGA LED, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD101IFW3-A00
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD101IFW3-A00?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 10,1" (8.74"x4.92")
Rozdzielność: WSVGA (1024x600)
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD101IFW3-A00
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1024x600, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w lewo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).