B156HAN02.5 HW4A matryca do laptopa 15,6“ LED 30pin eDP Full HD NoB IPS - Matowa
Matryca do laptopa – ekran B156HAN02.5 HW4A 15,6“ LED 30pin eDP, Full HD, NoB, IPS, Powierzchnia matrycy: Matowa, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN02.5 HW4A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN02.5 HW4A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“ NoB
Rozdzielność: 1920x1080 Full HD IPS
Konektor: 30 pin eDP
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN02.5 HW4A
Podstawowe dane: rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, NoB, IPS, Powierzchnia matrycy: MatowaPodświetlenie LED,30 pinowy eDP konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).