Zasilacz do laptopa LG gram 14Z90P-K.AAS8U1 - Ładowarka 90W
Zasilacz do laptopa LG gram 14Z90P-K.AAS8U1 Parametry: USB-C, 90W 4,5A 20V (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 4.5A), Gwarancja: 2 lata
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZASILACZ DO LAPTOPA LG gram 14Z90P-K.AAS8U1 90W
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ZASILACZ?
Na naszej stronie nie może brakować wyszukiwarki dzięki której znajdziesz zasilacz do Twojego laptopa. Dalej ważne są wartości V (Volty) i W (Watty) podane na zasilaczu w formacie OUTPUT: 90W 4,5A 20V lub na laptopie INPUT: 90W 4,5A 20V. Napięcie (Volt) musi być takie same. Natężenie prądu (Amper) musi być takie same lub wyższe od wartości podanych na laptopie. Ten parametr określa maksymalną wartość prądu, którą można adapter obciążyć. Ilość pobieranego prądu określa laptop sam. Siła (Watt) uzyskasz po pomnożeniu wartości napięcia i prądu. Np. 20V x 4,5A = 90W. Typ konektora jest zawsze podany w opisie produktu np. USB-C. Zasilacz należy zawsze dobierać według producenta laptopa, żeby zagwarantować kompatybilność poszczególnych części.
Gwarancja: 2 lata
Moc: 90W / 4,5A / 20V (5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A/20V 4.5A)
Zawartość opakowania:
Kabel oraz zasilacz do laptopa LG gram 14Z90P-K.AAS8U1 90W