B156HAN13.1 matryca do laptopa 15,6“ 40pin Full HD LED IPS 144HZ - świecąca
Matryca do laptopa – ekran B156HAN13.1 15,6“ 40pin, Full HD, LED, IPS, 144HZ, Powierzchnia matrycy: świecąca, 2 lata gwarancji
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
Do koszyka
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE B156HAN13.1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA B156HAN13.1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6“
Rozdzielność: 1920x1080 Full HD IPS 144HZ
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B156HAN13.1
Podstawowe dane: rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, IPS, 144HZ, Powierzchnia matrycy: świecąca, LED podświetlenie, 40 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).