HSD150PK12 Kompatibilní matryca do laptopa 15,0“ 30pin SXGA CCFL - świecąca
Matryca do laptopa – ekran HSD150PK12 Kompatibilní 15,0“ 30pin, SXGA CCFL, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE HSD150PK12 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA HSD150PK12 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15"(12"x9")
Rozdzielność: SXGA (1400x1050)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD150PK12 Kompatibilní
Podstawowe dane:  świecąca powierzchnia, rozmiar 15,0", rozdzielność (1400x1050) SXGACCFL podświetlenie, 30 pinowy konektor.