B154PW04 V.2 Kompatibilní matryca do laptopa 15,4“ 50pin WXGA+ LED - Matowa
Sprzedaż zakończona
Matryca do laptopa – ekran B154PW04 V.2 Kompatibilní 15,4", WXGA+ 1440x900, 50 pin, LED, Powierzchnia matrycy: matowa, 2 lata gwarancji
Towar niedostępny
Zapytaj
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE B154PW04 V.2 Kompatibilní
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA B154PW04 V.2 Kompatibilní?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,4" (13.1"x8.2")
Rozdzielność: WXGA+ (1440x900)
Konektor: 50 pin
Podświetlenie: CCFL
Powierzchnia matrycy: matowa
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa B154PW04 V.2 Kompatibilní
Podstawowe dane: rozmiar 15,4", rozdzielność 1440x900, Powierzchnia matrycy: matowa, CCFL podświetlenie, 50 pinowy konektor znajdujący się na matrycy wprawo na górze (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).