info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

Matryca / Ekran do laptopa Mamy 76 produkty.

OFEROWANE MODELEMatryca do laptopaU nas zawsze kupisz tylko matrycę LCD bez wadliwych pikseli!

 

ZAMIENNA MATRYCA LCD DO LAPTOPA

 

 CZY WYBIERASZ WYŚWIETLACZ NA NOTEBOOK?

 

Firma Výměna-displeje.cz s.r.o jest znana na terenie całych Czech. Klienci ją pamiętają dzięki kilka tysięcom zrealizowanych wymian matryc LCD w całych Czechach, jak i również dostarczonym kilka dziesiąt tysięcom części zamiennych do swoich klientów, od których odzyskuje realne opinie na portalu HEUREKA.

W JAKI SPOSÓB MOŻE DOJŚĆ DO USZKODZENIA MATRYCY?

Np. kiedy laptop spadnie na ziemię i kantem uderzy o ramkę ekranu, dojdzie do stłuczenia matrycy LCD. Lub kiedy zostawisz na klawiaturze USB flashdysk i zamkniesz matrycę, matryca pęknie. Matrycę można uszkodzić również płynem do picia, który wylejesz na laptop. Sposobów na jakie można uszkodzić matrycę laptopa jest naprawdę dużo.

JAKOŚĆ SPRZEDAWANYCH LCD MATRYC W E-SKLEPACH?

Matryca to jedna z najważniejszych części laptopa, która decyduje przede wszystkim o funkcjonalności jak i również o jakości wyświetlania, ponieważ matryca laptopa służy jako urządzenie do wyświetlania tekstu lub obrazu w różnej postaci. Dlatego chcemy, żeby matryca była dobrej jakości. Dlatego właśnie jest tak ważne mieć dobrej jakości panel LCD, żeby praca z laptopem była jak najbardziej przyjemna i matryca nie cierpiała z powodu wielu wad. Výměna-displeje.cz s.r.o. oferuje nowe matryce LCD. Oczywiście gwarantujemy wysokiej jakości matryce i w magazynie mamy tylko LCD klasy A+ czyli bez wadliwych pikseli.

MATOWA LUB BŁYSZCZĄCA MATRYCA?

W magazynie trzymamy matową jak i błyszczącą wersję matrycy. Warstwa ochronna, która chroni matrycę przed uszkodzeniem może mieć również znaczny wpływ na właściwości matrycy. Matowa powierzchnia o wiele gorzej odbija promienie słoneczne, i to jet jego największą zaletą. Dlatego przy pracy bezpośrednio na słońcu nie ma potrzeby na tyle jasnego panelu, żeby tekst wyświetlany na matrycy był czytelny. W tej kwestii są bardzo nieprzyjemne błyszczące powierzchnie, które są na słońcu bardzo często nie do użycia. W ciemniejszym pomieszczeniu jednak potrafią podkreślić kolory, w wyniku czego obraz jest bardziej kolorowy i wyraźny.

NIE DAJESZ RADĘ Z WYBOREM?

Jesteśmy w stanie zaoferować szybką oraz wysokiej jakości dostawę, lub wymianę matrycy u nas w bardzo przyjaznej cenie. Więcej informacji uzyskasz na infolinii +420 417 639 502 lub na online czacie. Bardzo chętnie pomożemy w kwestii wyboru odpowiedniej matrycy do twojego modelu laptopa.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów