HSD121PHW1-A03 matryca do laptopa 12,1“ 30pin HD LED - świecąca
Matryca do laptopa – ekran HSD121PHW1-A03 12,1“ 30pin HD LED, świecąca powierzchnia, 2 lata gwarancji
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY EKRAN LCD W LAPTOPIE HSD121PHW1-A03
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO LAPTOPA HSD121PHW1-A03?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWĄ LUB BŁYSZCZĄCĄ MATRYCĘ?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 12,1“ (10,2“x6,4")
Rozdzielność: WXGA (1366x768 HD)
Konektor: 30 pin
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: świecąca
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa HSD121PHW1-A03
Podstawowe dane: świecąca powierzchnia, rozmiar 12,1", rozdzielność 1366x768 HD, LED podświetlenie, 30 pinowy LED konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).