Części zamienne do laptopów info(at)wymiana-wyswietlacza.pl / pon – pt 7:00 – 15:30

IBM Lenovo Mamy 190 produkty.Szukaj prostologo_IBM_Lenovo

Szybkie wyszukiwanie części zamiennej do laptopa IBM Lenovo według marki i modelu.


Więcej
product_imageproduct_imageproduct_imageproduct_imageproduct_image

 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO LAPTOPÓW LENOVO – MATRYCE LCD, KLAWIATURY, BATERIE, ŁADOWARKI, ZŁĄCZA I INNE.

Lenovo

W skrócie Lenovo,prawdziwa nazwa Lenovo Group Limited. Tak nazywa się firmą, która ma obecnie swoją główną siedzibę nie tylko w Chinach, ale także w Stanach Zjednoczonych. Pierwotne korzenie sięgają do Chin, gdzie firma powstała w 1984 roku. Jej nazwa jest również związana z jej historią, ponieważ pierwotnie znana była jako Legend, kiedy produkowała głównie części zamienne. Dwie pierwsze litery tej oryginalnej nazwy w połączeniu z nazwą"novo" stworzyły nową firmę z z dużymi ambicjami. Tak jak w przypadku Acera.

Połączenie z największymi graczami na rynku

Od samego początku ludzie w Lenovo próbowali stworzyć jedną z najbardziej znanych firm w dziedzinie IT. Pomogły im nie tylko produkty takie, jak tablet Lenovo czy laptop Lenovo z najwyższej jakości najwyższej jakości matrycą LCD, ale oczywiście także kluczowe zakupy swojej konkurencji. W 2005 r. Lenovo odkupiło dział IBM, co czyni go największym producentem komputerów, w tym klawiatur. Później jednak firma odkupiła również Motorola Mobility, którą kupiła od Google. Między innymi przerabiano temat zakupu marki Vaio – czyli laptopów Sony, które dziś mają najwyższej jakości  baterie-akumulatory.

JAKie produkty oferuje lenovo?

Wspominaliśmy już o dwóch, ale zdecydowanie warto omówić chociaż najbardziej popularne warianty. Należą do nich unikalny tablet Lenovo Yoga, najdłużej znany tablet, który działa przez wiele godzin bez potrzeby korzystania z ładowarki. Z tego segmentu możemy przejść do telefonów komórkowych, wśród których zapewne warto wspomnieć o Lenovo A850 lub Lenovo P780. W tym przypadku telefon komórkowy Lenovo jest, podobnie jak wiele innych produktów, zawsze gwarancją najnowocześniejszych technologii i maksymalnej jakości. Jest to związane z marką od samego początku, kiedy firma zaczęła produkować tylko adaptery i inne mniejsze elementy.

Wyświetl kolejnych 10 artykułów