Kompatibilní B116XTN02.3 HW3A matryca do laptopa 11,6“ 30pin HD LED Slim - Matowy
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B116XTN02.3 HW3A 11,6“, 30pin, Slim, 1366x768 HD, LED, Matowy
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B116XTN02.3 HW3A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B116XTN02.3 HW3A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 11,6" Slim
  • Rozdzielność: 1366x768 HD
  • Konektor: 30 pin
  • Podświetlenie: LED
  • Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B116XTN02.3 HW3A
Podstawowe dane: Matowy powierzchnia, rozmiar 11,6", rozdzielność 1366x768 HD, slim, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).