Kompatibilní B156HAN10.2 matryca do laptopa 12,5“ 30pin 60Hz FHD LED Slim - Matowy
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B156HAN10.2 12,5“, 30pin, 1920x1080 FHD LED, 60Hz, Slim, Matowy
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B156HAN10.2
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B156HAN10.2?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 12,5"
Rozdzielność: (1920x1080 FHD) 60Hz
Konektor: 30 pin IPS
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B156HAN10.2
Podstawowe dane: Matowy powierzchnia, rozmiar 12,5", rozdzielność 1920x1080, 60Hz, LED podświetlenie, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).