Kompatibilní B116XAK01.1 matryca do laptopa 11,6" 40pin 60Hz HD LED z powierzchnią dotykową - błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B116XAK01.1 11,6“, 40pin, 1366x768 HD, 60Hz, LED z powierzchnią dotykową, błyszczący
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B116XAK01.1
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B116XAK01.1?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 11,6"
Rozdzielność: (1366x768 HD) 60Hz
Konektor: 40 pin
Podświetlenie: LED z powierzchnią dotykową
Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B116XAK01.1
Podstawowe dane: błyszczący powierzchnia, rozmiar 11,6", rozdzielność 1366x768, 60Hz, LED podświetlenie, z powierzchnią dotykową, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).