Kompatibilní B101AW06 matryca do laptopa 10,1“ 40pin LED - Matowy
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B101AW06 10,1“, 40pin, 1024x600, LED, Matowy, Szerokość uchwytów 245 mm
Towar niedostępny
Na zapytanie
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B101AW06
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B101AW06?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 10,1"
  • Rozdzielność: 1024x600
  • Konektor: 40 pin
  • Podświetlenie: LED
  • Szerokość uchwytów: 245 mm
  • Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B101AW06
Podstawowe dane: Matowy powierzchnia, rozmiar 10,1", szerokość uchwytów 245 mm, rozdzielność 1024x600LED podświetlenie40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).