Kompatibilní B101EVT03.0 matryca do laptopa 10,1“ 40pin LED - Błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B101EVT03.0 10,1“, 40pin, 1280x800, LED, Błyszczący
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B101EVT03.0
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B101EVT03.0?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 10,1"
  • Rozdzielność: 1280x800
  • Konektor: 40 pin
  • Podświetlenie: LED
  • Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B101EVT03.0
Podstawowe dane: Błyszczący powierzchnia, rozmiar 10,1", rozdzielność 1280x800LED podświetlenie40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).